SPA-центр
працює з 10:00 до 20:00
Банний комплакс
GENEVA Medical Resort & SPA
Банний комплекс 18 саун і лазень:
Римські терми
Сучасна римська парна — це приміщення з мармуровими лежаками, які підігріваються зсередини. Від інших типів бань римські терми відрізняються тим, що вологість повітря в них наближається до 100%.
Турецький хамам, хамам стронг
Турецька лазня - хамам, має вікову історію, яка з'явилася ще в далекому минулому. Для деяких людей поява турецької лазні асоціюється з римськими термами, які не зникли з землі з руйнуванням римської імперії. У хамам низ лазні прогрівається гарячим повітрям, за рахунок витяжку в печі, що проходить під підлогою кімнат, що прогріваються, які розташовували в залежності від поздовжньої осі пічної труби. У турецькій лазні гаряча кімната знаходиться по центру і має, як правило, форму восьмикутника, до її сторін якої приєднуються лазні - гарячі кімнати, обладнані басейнами. Ці споруди були без вікон - світло потрапляло в них через товсте скло в куполі.
Фінська сауна
З давніх-давен все людство вірило в цілющий вплив пара і вважали сауну святинею, де ховався дух, який дарує всім здоров'я і красу. Прогрівання в сауні веде до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посилення обміну речовин. Пояснюється це благотворним впливом тепла на серцево-судинну і дихальну систему. Оброблена сауна екологічно чистими сортами дерев, такими як: липа, вільха. Фінська сауна вміщує до 50 чол.
Санаріум
Санаріум - полегшена сауна, вона поєднує в собі легкий жар фінської сауни і вологість парної, що очищає, робить відчуття начебто Ви прибуваєте в тропічному лісі. Її характеризує більш легкий для сприйняття температурний режим і не така велика вологість як російській бані та в порівнянні з фінською сауною та парною створюють унікальну розслаблюючу та комфортну атмосферу в парному приміщенні. Температура в парній від 45 градусів до 60°C за цельсієм, з вологістю від 20 до 55% мають найвищий вплив на кровообіг, отже перебування в санаріумі може тривати до 30 хвилин.
Aroma Sauna
Aroma Salt Sauna це поєднання кристалів гімалайської солі і гарячої води. Наявність великої кількості мінералів та мікроелементів народжують симфонію корисних вібрацій, які надихають та надають Вашому тілу енергії.
Арома гроти
Аромагрот – це різновид парових саун, де до Ваших послуг є ергономічні лавки з інфрачервоним прогріванням. Основою ароматотерапии є використання натуральних ароматичних масел, які мають позитивний вплив на організм людини. Ароматна пара має розслаблюючу дію. У аромагроте створені унікальні умови для проникнення цілющих ароматів в організм людини.
Соляні кімната (грот)
Сучасна альтернатива соляним печерам – це відвідування соляного гроту у SPA комплексі. Соляний грот – спеціальне приміщення, яке побудоване переважно із соляних блоків. Спеціалізоване обладнання забезпечує постійну температуру, вологість у кімнаті, яка сприяє оздоровчій дії солі на організм людини. Соляна кімната наповнить Ваше тіло необхідними мінеральними речовинами, а саме: кальцієм, залізом, натрієм, магнієм, міддю, йодом, літієм, селеном, марганцем. Мінералізація організму надає сил, покращує метаболізм, є профілактикою багатьох захворювань. Соляний грот це чудове місце відпочинку незалежно від віку, як для чоловіків, так і для жінок.
Кедрова сауна
Фітобочка (або фіто-сауна) – це закрита горизонтальна або вертикальна купіль, в яку подається пар, змішаний з трав'яними екстрактами і натуральними маслами. Під час перебування в такій бочці, тіло знаходиться всередині ємності, а голова зовні. Це допомагає попередити різке підвищення тиску через нагрівання голови і знизити ймовірність негативних наслідків перегрівання.
Інфрачервона сауна
Інфрачервона сауна - спеціальна лазня, яка представляє собою невелике приміщення (кабіну) з інфрачервоними хвилями. Довжина хвиль ідентична тій, що випускає тіло людини (0,76-3 мкм), тому таке випромінювання вважається безпечним. Інфрачервона лазня виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Великою популярністю користуються сауни з натурального дерева: при нагріванні кабінки її дерев'яна основа починає виділяти біологічно активні речовини - фітонциди, які активно борються з хвороботворними бактеріями.
GENEVA Medical Resort & SPA
+390 93 648 73 76
Телефон рецепції SPA
Трускавець, Україна
вул.Суховоля 61
Close
Close
Рецепція
Made on
Tilda