ДЕРЖАВНІ ПРОГАРМИ СОЦІАЛЬНІ ПУТІВКИ
З 2017 року GENEVA Medical Resort & SPA має успішний досвід в оздоровленні громадян пільгових категорій. За пять років у нас пройшли оздоровлення та реабілітацію близько 20000 людей.

GENEVA Medical Resort & SPA складається з трьох готельних корпусів, які працюють за держаними програмами:
 • Royal Geneva 50 номерів
 • Royal Cezar 41 номерів
 • Royal Promenad 117 номерів
Ще один корпус працює на комерційній основі — Royal Grand (132 номера)
GENEVA Medical Resort & SPA готовий укладати тристоронні угоди в межах фінансування за рахунок та в межах коштів, визначених державними та місцевими програмами на 2023 рік.

Державні програми, заплановані на 2023 рік

1.Заходи із психологічної допомоги, соціальної, професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, розвитку спорту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
2.Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які містяться в Державному реєстрі майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні

До пакету послуг з оздоровлення за державною програмою входить:

 • Проживання в 3-4 - місному номері. Номер комплектується рушниками, постіллю (заміна раз на тиждень), феном, мінібар (по запиту), електричні чайники видаються (при наявності міського світла)
 • 3-разове харчування (самообслуговування, лінія роздачі, порційно)
 • Базовий пакет медичних послуг, згідно Наказу Мінсоцполітики про затвердження базових послуг No868, які входять до вартості путівки, згідно профілю за призначенням лікаря
 • Користування послугами СПА-центру

Для оздоровлення учасників АТО, постраждалих від аварії на ЧАЄС, осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій громадян
Учасники АТО та члени сімей загиблих в АТО, інваліди загального захворювання, інваліди з дитинства, діти з інвалідністю, громадяни, які постраждали від аварії на ЧАЕС, ветерани праці, ветерани війни мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення та лікування.
Як отримати путівку?
Зверніться до регіонального Управління соціального захисту населення (за місцем проживання) для укладання тристороннього договору на санаторно-курортне лікування в GENEVA Medical Resort & SPA у м. Трускавець.
Оздоровлення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання
Згідно порядку щодо санаторно-курортного лікування, затвердженого Постановою No 33 правління Фонду соціального страхування України (далі ФССУ) від 24.05.2017р., особи, які потерпіли внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (I, II та III група інвалідності) мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення та лікування.
Як отримати путівку?
Зверніться до регіонального управління виконавчої дирекції ФССУ (за місцем проживання) та надайте наступні документи для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням:
 • Заяву за формою, встановленою виконавчою дирекцією ФССУ
 • Висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні
 • Довідку за формою No070/о
 • Індивідуальну програму реабілітації інваліда (за наявності)
 • Копію паспорта потерпілого та особи, яка супроводжує потерпілого (якщо
 • таку потребу визначено).
 • Робочий орган ФССУ укладає тристоронній договір на оздоровлення GENEVA Medical Resort & SPA отримує путівку від санаторію та видає її потерпілому.
Сучасний медичний центр GENEVA Medical Resort & SPA (Ліцензія МОЗ України No510 від 02 червня 2016 року «Медична практика»), основними профілями лікування якого є гастроентерологія та урологія, а також:
 • Захворювання нервової системи
 • Захворювання органів дихання
 • Захворювання органів травлення
 • Захворювання сечостатевої система
 • Захворювання кістково-м'язової системи

АКРЕДИТАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ – ПЕРША КАТЕГОРІЯ

Чи можна поділити путівку?
Серія МЗ No014872
Згідно чинного законодавства путівки поділу не підлягають.
Чи можна взяти з собою родича або знайомого?
Так, це можливо за умови попереднього бронювання місця у санаторії за номером 093 386 06 08 (за відсутності попередньго бронювання, санаторій не гарантує поселення)
Чи можна перенести дату заїзду?
Перенесення дати заїзду можливо за попередньою згодою сторін.
Які документи потрібні для поселення?
1. Тристоронній договір наданий органом соціального захисту населення
2. Оригінал документу, який надає право на пільгу
3. Оригінал паспорта
4. Санаторно-курортну картку

Використовуйте своє право на оздоровлення
Дякуємо за вибір!
Бронювання:+38 093 386 06 08
Для більш детальної інформації залиште свої контактні дані і ми Вам зателефонуємо
GENEVA Medical Resort & SPA
+380 93 648 73 76
Телефон рецепції SPA
Трускавець, Україна
вул. Суховоля, 61
Рецепція