SPA-центр
працює з 10:00 до 20:00
Банний комплекс
GENEVA Medical Resort & SPA
Банний комплекс — 18 саун і лазень:
Римські терми
Сучасна римська парна — це приміщення з мармуровими лежаками, які підігріваються зсередини. Від інших типів бань римські терми відрізняються тим, що вологість повітря в них наближається до 100%.
Турецький хамам, хамам стронг
Турецька лазня — хамам, має вікову історію, яка з'явилася ще в далекому минулому. Для деяких людей поява турецької лазні асоціюється з римськими термами, які не зникли з землі з руйнуванням римської імперії. У хамам низ лазні прогрівається гарячим повітрям, за рахунок витяжки в печі, що проходить під підлогою кімнат та прогріваються. У турецькій лазні гаряча кімната знаходиться по центру і має, як правило, форму восьмикутника, до сторін якої приєднуються лазні — гарячі кімнати, обладнані басейнами.
Фінська сауна
З давніх-давен все людство вірило в цілющий вплив пара і вважали сауну святинею, де ховався дух, який дарує всім здоров'я і красу. Прогрівання в сауні веде до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посилення обміну речовин. Пояснюється це благотворним впливом тепла на серцево-судинну і дихальну систему. Оброблена сауна екологічно чистими сортами дерев, такими як: липа, вільха. Фінська сауна вміщує до 50 людей.
Санаріум
Санаріум — полегшена сауна, вона поєднує в собі легкий жар фінської сауни і вологість парної. Ця сауна має більш легкий для сприйняття температурний режим і не таку високу вологість. В порівнянні з фінською сауною та парною створює унікальну розслаблюючу та комфортну атмосферу. Температура в парній — від 45° до 60°C, вологість — від 20 до 55%. Перебування в санаріумі може тривати до 30 хвилин.
Аромасауна
Аромасауна — це поєднання кристалів гімалайської солі і гарячої води. Наявність великої кількості мінералів та мікроелементів народжують симфонію корисних вібрацій, які надихають та надають тілу енергії.
Аромагроти
Аромагрот – це різновид парових саун, де є ергономічні лавки з інфрачервоним прогріванням. Основою ароматотерапії є використання натуральних ароматичних масел, які мають позитивний вплив на організм людини. У аромагроті створені унікальні умови для проникнення цілющих ароматів в організм людини.
Соляна кімната
Сучасна альтернатива соляним печерам – соляна кімната у SPA - комплексі. Це спеціальне приміщення, яке побудоване переважно із соляних блоків. Спеціалізоване обладнання забезпечує постійну температуру, вологість у кімнаті, яка сприяє оздоровчій дії солі на організм людини. Соляна кімната наповнить необхідними мінеральними речовинами, а саме: кальцієм, залізом, натрієм, магнієм, міддю, йодом, літієм, селеном, марганцем. Мінералізація організму надає сил, покращує метаболізм, є профілактикою багатьох захворювань. Соляна кімната — це чудове місце відпочинку незалежно від віку, як для чоловіків, так і для жінок.
Кедрова сауна
Фітобочка – це закрита горизонтальна або вертикальна купіль, в яку подається пар, змішаний з трав'яними екстрактами і натуральними маслами. Під час перебування в такій бочці тіло знаходиться всередині ємності, а голова ззовні. Що допомагає попередити різке підвищення тиску через нагрівання голови і знизити ймовірність негативних наслідків перегрівання.
Інфрачервона сауна
Інфрачервона сауна — спеціальна лазня, яка представляє собою невелике приміщення (кабіну) з інфрачервоними хвилями. Довжина хвиль ідентична тій, що випускає тіло людини (0,76-3 мкм), тому таке випромінювання вважається безпечним. Інфрачервона лазня виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Великою популярністю користуються сауни з натурального дерева: при нагріванні кабінки її дерев'яна основа починає виділяти біологічно активні речовини — фітонциди, які активно борються з хвороботворними бактеріями.
GENEVA Medical Resort & SPA
+390 93 648 73 76
Телефон рецепції SPA
Трускавець, Україна
вул.Суховоля 61
Рецепція